Neden BEIJER?

Saygı denizcilik olarak yapmış olduğumuz bir çok projede, Beijer ürünlerini ağırlıklı olarak kullanmaktayız ve şartlar el verdiği sürece de kullanmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Satış ve destek konusundaki anlayışınızı takdir ediyor, sizler ile çalışmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Şirketimizde ki yoğun iş temposunun beraberinde getirmiş olduğu, hızlı teslimat ve tedarik konularındaki beklentilerimizi de tam anlamıyla karşıladığınız, ayrıca yapmış olduğunuz iş birlikteliğiniz için de teşekkür ediyoruz.

Semih ÖZTÜRK

SAYGI Denizcilik ve Elektrik San. Ve Tic. Ltd.

   
 
Neden BEIJER?

Firmanızdan Beijer panel , Fatek PLC ürünlerini 2 yıla aşkın bir süredir alıp sistemlerimizde kullanmaktayız.

Panelin görselliği, dayanıklı olması, ekonomik fiyat, programlanmasının kolaylığı ve stok bulundurulması bizi kullanıma teşvik etmiştir. Çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim.

Plc tarafında kullandığımız cpu ve diğer modüller hem bağlantı ,hem haberleşme ,hem de programlama noktasında hatasız çalışmaktadır bu konuda da memnun olduğumuzu belirtmek isterim.

Ürün ile alakalı bir ihtiyaç olduğunda bizimle ilgilenen satış personeli arkadaşınız ‘a hangi zaman diliminde olursa olsun ulaşabilmemiz gerekli teknik ve satış desteği alabilmemiz, ürün ihtiyaç noktasında hızlı bir şekilde yardımcı olması bizim için memnuniyet verici bir durumdur.

Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.

Saygılarımla

Mustafa TOKMAK

Gedik Holding A.Ş.

   
 
Neden BEIJER?

Mustafa bey merhaba

Beijer panellerin kullanımı diger panellere göre daha kullanışlı olması ve kolay yazılımı için tercih etmekteyiz. Ve tabiki sizin müşteri ilişkilerinizde etken sebeplerdendir...

Tesekkurler

Hilmi Türköz

Türköz Makine Sanayii A.Ş.

   
 
Neden BEIJER?

Mustafa Bey Merhaba

Öncelikle Hidroliksan Firması olarak markalaşma konusunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Bu noktada üretmiş olduğumuz makinelerimizde kullanmış olduğumuz tüm ürünlerin marka bilinirliğinin yüksek olması gerekmektedir. Beijer panel grubunu tercih etme sebebimizin başlıca nedeni budur.

Buna ek olarak ;

  • Kullanılan ortam şartlarına karşı dayanımı
  • Ekran çözünürlüğü ve kalitesinin çok iyi olması
  • Ara yüzünün ve programlamasının kolay olması
  • Kalite / Fiyat avantajı
  • Ara yüzü istediğimiz ölçüde kontrol ediyor olmamız
  • Haberleşme seçenekleri ve kolaylığı
  • Satış , Teknik destek konularında sizden almış olduğumuz olumlu yaklaşım
Beijer panellerini kullanma sebeplerimizin bir özeti olabilir.

Saygılarımla

Y. Emre TORUN – Üretim Koordinatörü

Hidroliksan Halim Usta Hidrolik Pres San. Tic. Ltd. Şti.

   
 
Neden BEIJER?

BEİJER ELECTRONİCS MÜDÜRLÜĞÜNE

Uzun yıllardır firmanızdan alıp kullanmakta olduğumuz FATEK plc ile ilgili olarak, gayet memnun olduğumu belirtmek isterim.

PLC’lerin kompakt yapısı, ürün gamı, fiyat aralığı, kullanım kolaylığı olarak bir sürü öne çıkan avantajları bulunmaktadır.

Özellikle programlama kısmında kullanıcıya sağladığı kolaylıkla saymakla bitmeyecek derecede fazladır.

Son olarak kullandığım ısı modülü ve servo kontrol programında inanılmaz basit ve kolay programlama sayesinde 5-10 dakikada çok rahatlıkla servo motor kontrol edilebiliyor, ileri geri çalıştırma, hız bilgisi, pozisyon bilgisi alt bir programda yapılabiliyor olması programcının işini kolaylaştırmaktadır.

Firmanız tarafından ilk 500 sanayi kuruluşu arasında bulunan KONVEYÖR A.Ş firmasına uygulamış olduğunuz fiyat avantajı ve teknik desteğinizle birlikte kullanmaya başladığımız FATEK ürünlerinden son derece memnun olup uzun yıllar daha ürünlerini kullanmak istediğimizi bilmenizi isterim.

Satış ve teknik destek kısmında bugüne kadar tüm taleplerimizin karşılanması, gerek firma tarafından düzenlenen eğitimler gerekse firmamızda birebir aldığımız teknik destek sayesinde ürünlerin kullanımı konusunda belirli bir seviyeye geldiğimizi söylemek isterim.

Uzun yıllar çalışmak umuduyla

Saygılarımla

Fatih YÜKSEL

Konveyör Beyaz Eşya ve Otomotiv Yan Sanayi Tic. AŞ.

   
 
Neden BEIJER?

Alper Bey merhaba;

Beijer panellerini kullanmanın işimize sağladığı avantajları

1. Arayüzünün ve programlamasının kolay olması,
2. Ekran çözünürlüğü ve kalitesinin çok iyi olması
3. Haberleşme seçenekleri ve kolaylığı
4. Sembol ekleyebilme imkanının olması
5. Fiyat avantajı ve
6. Forum sitelerinde sorulara cevap bulabiliyor olmamız

şeklinde özetleyebilirim.

ASM ARITMA SİSTEMLERİ MAK. İML. VE İNŞ. TİC. LDT. ŞTİ.

   
 
Neden BEIJER?

Selamlar Sayın Fatek ve BEIJER Ürün Satıcıları;

Otomasyon uygulamalarınızda satışını yaptığınız Fatek ve Beijer ürünlerini kullanmaktayız ve bu ürünleri kullanma sebebimiz olarak da

1-Siz değerli ürün satıcıların içten samimi ve dürüst davranışlarınız.
2-Başlangıç dönemlerinde Ülkü hanımın bizim zamansız sorularımıza her zaman Sabır göstermesi ve uygun çözümler bulunması.

İşlerinizde başarılar dileriz.

AYMAK MAKİNE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

   
 
Neden BEIJER?

Merhaba Mustafa bey;

Beijer/Fatek ürünleri ile daha önceden başka marka plc setleri ile yapmış olduğumuz, ancak istenen sonuçları testlerinde alamadığımız bir makine üzerinde deneyerek tanıştık.
Aynı makine testlerinde ve sahada devreye alma işlerinde sorunsuz bir şekilde çalıştı. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen herhangi bir arıza ve hata vermeden çalışmaya ilk günkü gibi devam ediyor.

Sonrasında başka makine projeleri geliştirerek bu birliktelik devam etti. Pek çok markada bulamadığımız kolay devreye alma, doğru ölçüm ve neredeyse satış sonrası sıfır hata gibi özellikleri takdir edilmeye değer.
Ayrıca scada sistemlerine haberleşme üzerinden kolay ve sorunsuz bağlanması,uzun süreli çalışmalarda bile kesintisiz çalışması diğer güzel özelliklerinden. Sıcak, soğuk, tozlu ve titreşimli ortamlara dayanıklı olması artı değerlerinden.
Bahsetmeden geçemeyeceğim, bir diğer hususta Konya bölge bayisinin üst düzeyde vermiş olduğu teknik destek.
Kendilerine ve size verdiğiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ederim.

INTEGRATED MACHINERY SYSREMS