People & Technology. Connected.

Biz, insana değer veren bir şirketiz. Deneyimli, uzman ve işini severek yapan çalışanlarımız sınıfının en iyisi, kullanıcı dostu çözümler sağlayarak karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmanızda sizi destekler. Biz bir teknoloji şirketiyiz. Yazılım, donanım ve hizmetlerimizin yanı sıra sunduğumuz destekle süreçleri optimize etmenize yardımcı oluyoruz. İnsanlarla teknolojiler arasında bağ kurarak hedeflerinize ve isteklerinize ulaşmanız ve günümüzün dijital dünyasında rekabet avantajı kazanmanız için gereken olanakları sağlıyoruz.


BEİJER Elektronik A.Ş. , Petek Teknoloji ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2005 yılında, saygıdeğer ve güvenilir bir firma olma vizyonu ile kurulmuştur.

2005 yılından bu yana, müşterilerinin kendi satın alma / teknik departmanı gibi çalışarak günümüzün pazar ihtiyaçlarına uygun hizmet vermeyi temel prensiplerinden biri yapmış, ilkeli bir çalışma felsefesi altında tavizsiz çalışarak gerek kendi ihracatçılarına gerekse bayileri ve müşterilerine katma değer yaratan güvenilir bir malzeme sağlayıcısı olmayı başarmıştır. Bu bağlamda Türkiye temsilcisi bulunduğu Beijer Electronics AB – İsveç firması tarafından 2013 yılında satın alınarak, faaliyetlerine Beijer- Türkiye olarak devam etmeye başlamıştır.

Otomasyon ve test/ölçü pazarına kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedefleyerek kurulmuş, geçen her yıl hedeflerini büyük ölçüde tutturarak, sürekli büyümenin motivasyonu ile bugün geldiği noktada tüm mensuplarının içinde olmaktan gurur duyduğu güvenilir, çalışkan ve dost bir müessese haline gelmiştir.

2005 yılından günümüze artık büyük olmayı hissetmenin gereği olarak bayi sayımızı her geçen gün arttırmış, şirket binasını iki kat genişletmiş; kendi teknik servisimizin; sürekli eğitimlerimiz için eğitim ve toplantı salonlarımızın olduğu yeni yerimize geçmiş; çok daha kaliteli ve çok daha kurumsal yeni web sitemizle müşterilerimizin memnuniyetini daha da artıracağımıza güvenimizi pekiştirmiş olarak hizmetinizde olmanın gururunu yaşamakta ve bundan büyük bir keyif almaktayız.


Our vision

We are a people company. Through best-in-class, user-friendly solutions, our experienced, skilled and passionate people empower you to meet your challenges. We are a technology company. We help you optimize processes through our software, hardware and services, and through our support. Connecting people and technologies gives you the means to accomplish your goals and ambitions and gain a competitive edge in today’s digitalized world.


Marka imajı tanıtımımız sizlere, Beijer’in  kim olduğu, ürün ve hizmetleri ile donanım, yazılım ve hizmetlerin nerede bulunabileceği hakkında fikir verecektir.


Günlük hayatımızdaki çözümler

Çevremize baktığımızda insanların teknolojiyi günlük hayatın hemen her alanında kullandığını görürüz. Nerede kontrol sonucu optimize edilecek, dijitalleştirilecek ve görselleştirilecek bilgiler varsa orada, akıllı çözümlere ihtiyaç vardır. İnsan ve teknoloji arasındaki bu etkileşimde günlük yaşamınızda etkisi olan Denizcilik, Bina, Enerji, Ulaşım, Altyapı, Üretim ve Su ve Atık su gibi alanlarda Beijer Electronics'in bir köprü olarak görev almaktadır.


Tutku, yetenek ve bağlılıkla oluşturulmuş katma değer


Vizyonumuz

Beijer Electronics, iş açısından kritik uygulamalar için süreçleri optimize etmek için insanları ve teknolojileri birbirine bağlayan çok uluslu, sektörler üstü bir yenilikçidir. Endüstriyel Nesnelerin İnterneti için kullanıcı dostu yazılım, donanım ve hizmetlerde uzmanlar olarak, en yeni çözümlerle zorluklarınızı aşmanızı sağlıyoruz.


 


Yeni Jingle’mız ‘’Connected’’ parçasını dinleyin. Tüm büyük müzik platformlarında mevcuttur