Su Ürünleri ve kültür balıkçılığı

Su Ürünleri ve kültür balıkçılığı sektörü kapsamında balık ve deniz ürünlerini yetiştirme, alma, işleme, paketleme, depolama ve dünyanın dört bir yanındaki distribütörlere ve tüketicilere taşıma zincirinin tamamını destekleyen birçok işletme yer alır. Sektördeki makine üreticileri ve sistem entegratörleriyle, onlara yazılım, donanım, hizmet ve destek sağlayarak işbirliği yapıyoruz. Çözümlerimiz, makine üreticilerinin ve sistem entegratörlerinin diğer sistemlerle iletişimin ve bulut bağlantısının tamamen entegre olduğu modern otomasyon çözümleri oluşturmalarına olanak tanıyor.


 


Benzersiz Çözümler

Özel işlevsellik, gelişmiş CODESYS kontrolü, sezgisel operatör etkileşimi ve gerekli bağlanabilirlik ile benzersiz çözümler oluşturmak için açık standart yazılımımızı ve ürünlerimizi kullanarak zorlu uygulama taleplerini karşılayın.

Akıllı Bağlantı

Veri iletişim ürünlerimizle teknik sistemler, üretim hatları ve BT sistemleri arasında güvenilir, güvenli bağlantı oluşturun ve IIOT hazır HMI'larımızı ve OPC UA aracılığıyla BoX2 ağ geçitlerimizi kullanarak OPC UA aracılığıyla iletişim kurun.

Gelişmiş CODESYS Kontrol

Güçlü entegre CODESYS PLC işlevselliğine sahip kontrolörlerimiz, HMI'larımız ve dağıtılmış IO'larımız tarafından sunulan modern kontrol sistemi çözümlerimizden yararlanın. CODESYS, piyasadaki donanımdan bağımsız lider IEC 61131-3 geliştirme aracıdır.

Artık Dijitalleşmeyi Hızlandırın

Acirro IIoT bulut platformumuzla, makinenizin çalışma veya bakım konseptini kolaylaştırmak ve verileri performans tablolarında görselleştirmek için sezgiler edinin. Yeni makineler ve mevcut iyileştirmeler için en uygun çözüm.


Su Ürünleri ve Kültür Balıkçılığı Ürünleri


X2 HMI

X2 serisi HMI'lar, su ve atık su çözümlerinize güç sağlamak için harika tasarımı güçlü performansla birleştirir. X2 serisi neredeyse her gereksinimi karşılar ve 50'den fazla model ve ek seçeneklerden oluşan güçlü bir yelpaze arasından seçim yapmanızı sağlar.

 

Devami


iX HMI Yazılımı

Operatör arayüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? Beijer Electronics'in iX Developer yazılımı, X2 HMI'larla birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir. Ve X2 HMI'larımız markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

 

Devami


Makine verilerinizi buluta taşıyın

Güvenli bir bulut bağlantısı kurun ve acirro IIoT platformumuzu kullanarak makine verilerini buluta taşımaya başlayın. Makine verilerini performans tablolarında görüntülemek, makinenizin çalışmasını kolaylaştırmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için harika bir genel bakış ve sezgiler sağlar. Artık dijitale geçişiniz için hızlanın!

Devami

Protokol Dönüştürücüler ve IIoT Ağ Geçitleri

BoX2, akıllı bağlantıyı yerel veri tabanı depolama, alarm sunucuları, veri alışverişi, raporlama, C komut dosyası oluşturma, vb. Gibi akıllı işlevlerle birleştiren bir dizi protokol dönüştürücü, IIoT ağ geçidi ve uç denetleyicidir. BoX2, yalnızca birkaç tıklama ile kolayca yapılandırılabilmektedir.

DevamiCODESYS tabanlı kontrol sistemleri

Güçlü entegre CODESYS PLC işlevselliğine sahip PLC’lerimiz, HMI'larımız ve dağıtılmış IO'larımızla modern kontrol sistemi çözümleri sunuyoruz. Yüksek performanslı donanım, uygulamanız için güncel bir kontrol çözümü sağlayarak güvenli ve hızlı program yürütme imkanı sağlar.

Devami

Veri İletişimi

Beijer Electronics, şirket içi teknik uzmanlar tarafından desteklenen endüstriyel veri iletişimi için mükemmel bir platform sunar. Yönlendiriciler, switchler, modemler ve dönüştürücüler gibi dünya lideri IP tabanlı iletişim ürünleri sunuyoruz.

Devami
Watch this video and see how JT Mekaniske, a supplier of equipment for the fishing industry, uses modern CODESYS-based technology to control an entire packaging line from a single X2 control HMI.

Customer case: JT Mekaniskeİrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect