Enerji sistemleri için güvenlik ve yüksek kullanılabilirlik

Beijer Electronics'in kullanıcı dostu donanım ve yazılım çözümleri güç üretimi, iletimi ve dağıtımı için ideal çözümü sunar. Gelişmiş ürünlerimiz ve uzman mühendislerimiz, üretkenlik ve kullanılabilirliğe odaklanan güvenilir ve sürdürülebilir çözümler oluşturmaya yardımcı olur.


 


Enerji Üretim

Ürünümüzün barajlarda, termoelektrik ve rüzgar santrallerinde ve çeşitli küçük hidroelektrik santrallerinde güvenle çalışmasını sağlayan dayanıklılık ve yüksek emniyet seviyesi.

Aktarım

Uzman bilgimiz ve çözümlerimiz, yüksek güç aktarımında aktif şebekenin istikrarını ve sürekli genişlemesini sağlar.

Dağıtım

Üretilen gücün tüketicilere güvenilir bir şekilde ulaşmasını garantilemek için teknoloji ve bilgi sağlayarak trafo merkezlerinin inşasına ve modernizasyonuna katkıda bulunuyoruz.

Temiz Kaynaklara dönüşüm

Yenilenebilir enerji santrallerinde inşaat, entegrasyon ve modernizasyon projelerini destekleyecek uzmanlığa ve geniş bir portföye sahibiz.


Enerji sistemleri için ürünler


Nexto Xpress Kompakt PLC’ler

Dahili IO'lara sahip Nexto Xpress kompakt PLC’ler, pek çok orta ölçekli kontrol uygulamalarına kadar mükemmel bir çözümdür. Tüm Nexto Xpress modelleri, piyasadaki donanımdan bağımsız lider IEC 61131-3 geliştirme aracı olan CODESYS tarafından desteklenen dört farklı donanım şekliyle sunulmaktadır.

 

DevamiNexto Modüler PLC’ler

Nexto modüler PLC'ler, tüm ürün yelpazesi ile, açık ve şeffaf çözümlerden oluşan ürün felsefemizi ortaya koyar. Bu, tercih edilen seçeneğe ve uygulama için en uygun ürüne bağlı olarak aynı kontrol projesini farklı Beijer Electronics ürünlerine uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

 

DevamiUzak Terminal Üniteleri

Güç üretimi, aktarımı ve dağıtımı için çözümümüz: Hadron Xtorm - IEC 61850 ve IEC 61131-3 gibi uluslararası standartlara uyacak şekilde tasarlanmış ve bu segmentin uygulamalarında devrim niteliğinde bir yeniliği getiriyor.

 

DevamiSmart technology captures the desert sun

Swedish engine power may be crucial for the transition from fossil fuels to more environmentally sustainable energy production. In the middle of the Chinese desert, Stirling engines from Cleanergy are transforming the rays of the sun into electricity.

 

Learn more


Tailwind in China with efficient HMIs

Dongfang Electric Corporation is one of China’s largest industrial companies. Among the many activities within the Group, a major is the manufacturing of plants for energy production. Today Dongfang Electric Corporation is rated as the third largest supplier of wind turbines in China.

 

Learn more


Hex Power System cuts through the noise with X2 HMIs

For the last 20 years, Hex Power has been devoted to developing technology that supports renewable energy. The company’s solar inverters convert the output of a solar panel and feed into a commercial electrical grid or used by a local, off-grid electrical network.

 

Learn more


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect