Su ve atık su uygulamaları için başarısı kanıtlanmış çözümler

Su, dünyadaki en önemli kaynaklardan biridir. İnsanlar içme, yemek pişirme ve diğer ev ihtiyaçları için suya bağlıdır. Su tedarik sistemi ve altyapısı suyun evler, sanayi ve halkın ihtiyaçları için toplanması, arıtılması, depolanması ve dağıtılması açısından hayati önem taşır. Atık suyun tekrar çevreye boşaltılmadan önce işlenerek istenmeyen maddelerin olabildiğince ortadan kaldırılması da aynı derecede önemlidir. Çözümlerimizle su ve atık su uygulamalarını hedef alıyoruz.

 


Güvenli

- Yedeklilik içeren güvenli sistem
- Düşük maliyetli standart donanım ve yazılım platformu
- Alarm kaydı ve dağıtımı
- Güçlü ürün ve uygulama desteği


Esnek

- Mevcut ekipmanı standart protokoller aracılığıyla entegre edin
- IO’dan ana sisteme kadar eksiksiz paket
- WEB, Mobil, LTE/4G bağlatıları
- Enerji tasarrufu ve optimizasyon için sağlam temel

Ölçeklenebilir

- Bir birim ya da tesisi kendi hızınızda genişletin
- Kullanıcı dostu standart ürünler
- Genel Araçlar – Basit ve Sınırsız
- Tek tedarikçiyle kısa proje aşaması

Kanıtlanmış

- Faal durumda yüzlerce kurulum
- 25 yılı aşkın deneyim
- Endüstri ve altyapı içinde güçlü geçmiş
- Farklı tesislere adaptasyondan gelen uzmanlık

 


Kanalizasyon Pompa İstasyonu

Beijer Electronics atık su P2 kanalizasyon pompası konsepti, atık suyun taşınmasına adanmış bir uygulamadır. Uygulama iki pompayı idare eder ve yüzlerce pompa istasyonunda başarıyla çalışmaktadır. Açık çözüm sayesinde ister çözümün tamamını isterseniz de bir kısmını kullanmanızı sağlar. Uygulama, istasyon parametrelerini bir metin dosyası şeklinde oluşturup ve bir USB bellek aracılığıyla pompa istasyonuna yüklendiği kolay konfigürasyona sahiptir. Kullanıcı arayüzü ve fonksiyonellik, basit çalıştırma ve bakım imkanı sunar. Standartlaştırılmış çözüm, kanıtlanmış otomasyon elemanlarını kullanır ve güncel fonksiyonellik ve geriye dönük uyumluluk sağlamak için sürekli olarak güncellenir.

 

Basınç Yükseltici Pompa İstasyonu

Beijer Electronics temiz su P8 hidrofor pompa istasyonu konsepti, basıncı artırmak ve tatlı su taşımak için tasarlanmıştır. Uygulama 8 adede kadar pompayı idare eder ve yüzlerce pompa istasyonunda başarıyla uygulanmaktadır. Açık çözüm sayesinde ister çözümün tamamını isterseniz de bir kısmını kullanmanızı sağlar. Uygulama, istasyon parametrelerini bir metin dosyası şeklinde oluşturup ve bir USB bellek aracılığıyla pompa istasyonuna yüklendiği kolay konfigürasyona sahiptir. Kullanıcı arayüzü ve dahili fonksiyonellik, basit çalıştırma ve bakım imkanı sunar. Standartlaştırılmış çözüm, kanıtlanmış otomasyon bileşenlerini kullanır ve güncel fonksiyonellik ve geriye dönük uyumluluk sağlamak için sürekli olarak güncellenir.

 


Atık su tesisleri ve su işleri

Farklı boyutlardaki tesisleri birleştirmek için farklı yapı taşları sunuyoruz. Tesis operasyonunu otomatikleştirmek için gerekli tüm ürünleri, ağlara bağlanabilen kompakt üründen, büyük modüler kontrol sistemlerine kadar ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Dağıtılmış IO'larımızı kullanarak kurulumu daha da basitleştirin. HMI'ları ihtiyaç duyduğunuz yerlere lokal olarak yerleştirerek manuel kontrol ve çalıştırma için en uygun koşulları oluşturun. Daha düşük enerji tüketimine ve mekanik aşınmayı önlemeye katkıda bulunan pompaların, blover ve fanların hız kontrolü için sürücülerimiz bulunmaktadır.

 

Su Kulesi Rezervuarları

Su kulesi rezervuarlarında seviye izleme için sensörler ve kablosuz özel ağ geçitleri, 4G veya fiber switchler gibi haberleşme aygıtları kullanılır.Su ve Atık su için Ürünler


X2 Serisi HMI

X2 serisi HMI'lar, su ve atık su çözümlerinize güç sağlamak için harika tasarımı güçlü performansla birleştirir. X2 serisi neredeyse her gereksinimi karşılar ve 50'den fazla model ve ek seçeneklerden oluşan güçlü bir yelpaze arasından seçim yapmanızı sağlar.

 

Devami


iX HMI Yazılımı

Operatör arayüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? Beijer Electronics'in iX Developer yazılımı, X2 HMI'larla birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir. Ve X2 HMI'larımız markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

 

Devami


Nexto Xpress Kompakt PLC’ler

Dahili IO'lara sahip Nexto Xpress kompakt PLC’ler, pek çok orta ölçekli kontrol uygulamaları için mükemmel bir çözümdür. Tüm Nexto Xpress modelleri, piyasadaki donanımdan bağımsız lider IEC 61131-3 geliştirme aracı olan CODESYS tarafından desteklenen dört farklı donanım şekliyle sunulmaktadır.

 

Devami


Nexto Modüler PLC

Nexto modüler PLC'ler, tüm ürün yelpazesinde açık şeffaf çözümlerden oluşan ürün felsefemizi destekler. Bu, tercih edilen seçeneğe ve uygulama için en uygun ürüne bağlı olarak aynı kontrol projesini farklı Beijer Electronics ürünlerine uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

 

Devami
Here are some of the places Beijer Electronics has an impact on your everyday life

I consider the X2 series HMIs to be reliable and stable. Our operators really appreciate working with X2 panels.

Marcus Hasselgren, Plant Manager at Simrishamn water treatmentA vision to reach zero emissions

Simrishamn is located by the coast line south east of Sweden and has a big idea for the future, on how to decrease their environmental impact of their waste water. Watch this video and learn how.

 

Learn more


Smooth sailing for the water industry

Learn how Västvatten, a Swedish water company, has upgraded to the new X2 operator panels as they undertake a large-scale project to modernize pump stations and upgrade their automation solutions.

 

Learn more


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect