Makine üreticileri için esnek ve açık seçim

Makine üretimi, birden fazla pazardan ve nihai müşterilerden gelen yüksek talepler nedeniyle karmaşık olabilir. Beijer Electronics, makine üreticilerine bu karmaşıklığı giderecek açık ve esnek donanım ve yazılım çözümleri sunar. Çözümlerimiz gelişmiş CODESYS kontrol cihazları, kapsamlı bir sürücü listesine sahip modern HMI'lar, standart olarak IIoT'ye hazırdır. Ayrıca, OEE için akıllı işlev bloklarından, durma zamanı kaydından ve diğer özelliklerden faydalanmanızı sağlar. Karşılaşabileceğiniz tüm zorluklarda destek için yanınızdayız.

 


Benzersiz Çözümler

Özel işlevsellik, gelişmiş CODESYS kontrolü, sezgisel operatör etkileşimi ve istenen haberleşme tipi ile benzersiz çözümler oluşturmak için açık platform yazılımımız ve ürünlerimizi kullanarak zorlu müşteri taleplerini karşılıyoruz.

 


Akıllı Bağlantı

Veri iletişim ürünlerimizle makineler, üretim hatları ve tesisler arasında güvenli bağlantı oluşturun ve IIOT özellikli HMI'larımızı ve BoX2 ağ geçitlerimizi kullanarak OPC UA aracılığıyla haberleşme sağlayın.

 


Genişletilmiş Fonksiyonellik

Standart ürünlerin işlevselliğini C komut dosyası oluşturma, KPI ölçümü için hazır fonksiyon blokları, duruş zaman kaydı ile genişletin ve kendi markanızı taşıyan HMI'lar veya benzersiz bir ekran çözümü ile makinenizin operatör ara yüzünü özelleştirin.

 


Artık Dijitalleşmeyi Hızlandırın

Acirro IIoT bulut platformumuzla, makinenizin çalışma veya bakım işlerini kolaylaştırmak ve verileri performans tablolarında görselleştirmek için sezgiler edinin. Yeni makineler ve mevcut iyileştirmeler için en uygun çözüm.

 
 

 

 


Makine Üreticileri için Ürünler


X2 Serisi HMI’lar

X2 serisi HMI'lar, makinelerinize zengin görsellik sağlamak için harika tasarımı güçlü performansla birleştirir. X2 serisi neredeyse her gereksinimi karşılar ve 50'den fazla model ve ek seçeneklerden oluşan güçlü bir yelpaze arasından seçim yapmanızı sağlar.

 

Devami


iX HMI Yazılımı

Operatör ara yüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? Beijer Electronics'in iX Developer yazılımı, X2 HMI'larla birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir. Ve X2 HMI'larımız markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

 

Devami


CODESYS tabanlı kontrol sistemleri

Güçlü entegre CODESYS PLC işlevselliğine sahip PLC’lerimiz, HMI'larımız ve dağıtılmış IO'larımızla modern kontrol sistemi çözümleri sunuyoruz. Yüksek performanslı donanım, uygulamanız için güncel bir kontrol çözümü sağlayarak güvenli ve hızlı program yürütme imkanı sağlar.

 

Devami


Protokol Dönüştürücüler ve IIoT Ağ Geçitleri

BoX2, akıllı bağlantıyı yerel veri tabanı depolama, alarm sunucuları, veri alışverişi, raporlama, C komut dosyası oluşturma, vb. akıllı işlevlerle birleştiren bir dizi protokol dönüştürücü, IIoT ağ geçidi ve uç denetleyicidir. BoX2, yalnızca birkaç tıklama ile kolayca yapılandırılabilmektedir.

 

DevamiHere are some of the places Beijer Electronics has an impact on your everyday life

The X2 control HMI in tandem with iX software provided a compact solution that would allow us to almost “Plug and Play” during any new machine installation.

Max af Klintberg, Product Manager for Stationary Systems, DustcontrolTidy Planet offers sustainable organic and cost-effective food waste solutions

Tidy Planet are food waste experts, delivering organic waste solutions to provide their customers sustainable and cost-effective ways to deal with waste on their premises. Tidy Planet offer customers a wide range of safe solutions to turn food waste into nutritious compost, reducing the waste in mass & volume and even systems to generate energy from organic wastes & used cooking oil.

 

Learn more


Sweeping away the dust of traditional engineering

Dust extraction manufacturer Dustcontrol is about to launch its “Smart Panel” project as they look to standardize the controls of their industrial dust extraction machines. Max af Klintberg is Dustcontrol’s Product Manager for Stationary Systems - and here, he explains how Dustcontrol are working with Beijer Electronics to implement an automation solution including X2 control with CODESYS, iX software and frequency inverters on a number of machines as a standard solution.

 

Learn more


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect