Yiyecek ve içecek sektörü için entegre çözümler

Beijer Electronics'in entegre donanım ve yazılım çözümleri, yiyecek ve içecek sektörünün üretim planlaması ve yüksek performanslı süreçlerde doğru verilerden yararlanmasını sağlar. Makineler arası akıllı veri alışverişi ve farklı üretim parçaları arasında optimize etkileşim sağlayan çözümler sunuyoruz. Daha kısa piyasaya sürüm süresi elde edilmesine yardımcı olan çözümlerden yararlanırken toplam sahip olma maliyetini azaltın ve genel ekipman verimliliğini artırın.

 


MES/ERP’ye güvenli entegrasyon

BoX2 ve CODESYS konseptimizle birleştirilen güvenli OPC UA haberleşmesi, üretim planlaması, takip ve izleme ve toplu işleme için üretim ve yönetim sistemleri (MES ve ERP) arasındaki boşluğu doldurur.

 


Denetim takibi ile izleyin

iX HMI yazılımı, proses olaylarının zamanı ve yeri ile bağlantılı kullanıcı kimliği ile gelişmiş proses takibini destekler ve proses dokümantasyonu, ürün geri çağırma ve üretim proseslerinin rasyonalizasyonunu sağlar.

 


Güçlü alarm yönetimi

Bir istemci-sunucu mimarisi, kullanıcılar, programlar, etiket türü gibi kriterlere dayalı olarak gelişmiş alarm işlemeyi mümkün kılar. Her alarmın, sistem özelleştirmesini dinamik olarak atayabilen değerlere sahip birden çok özelliği vardır.

 


Kolay raporlama ve dışa aktarma

iX HMI yazılımı, verilerin basit raporlanmasını ve dışa aktarılmasını destekler. Seçilen üretim verilerinin raporları, Microsoft Excel rapor şablonlarına dayalı olabilir. Raporlar Excel veya PDF dosyaları olarak kaydedilebilir veya diğer sistemlere aktarılabilir.

 
Yeme İçme sektörü için ürünler


iX HMI Yazılımı

Operatör arayüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? Beijer Electronics'in iX Developer yazılımı, X2 HMI'larla birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir. Ve X2 HMI'larımız markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

 

Devami

X2 base – Düşük Maliyetli HMI

X2 base panelleri, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlara ve modern tasarıma sahip düşük maliyetli endüstriyel HMI'lardır. Paneller, IP65 korozyona dayanıklı plastik kasayı iX yazılımının tam sürümü ile birleştirerek, küçük ve orta ölçekli uygulamalar için uygun maliyetli ancak gelişmiş bir HMI çözümü sağlar.

 

Devami


X2 Pro – Yüksek Performanslı HMI

X2 pro, zorlu uygulamalar için tasarlanmış ultra kompakt 4 inçten 21 inç panellere kadar çok çeşitli yüksek performanslı endüstriyel paneller ailesidir. Tümü, güçlü ARM Cortex-A9 işlemcilerin yüksek performansı, en son ekran teknolojisi ve tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli haberleşme seçenekleri ile sunulmaktadır.

 

Devami

X2 Control – Entegre CODESYS Kontrol

X2 kontrol paneller, endüstriyel HMI ve CODESYS PLC işlevselliğini aynı kompakt donanımda birleştirir. Paneller, zorlu uygulamalar için tasarlanmış ultra kompakt 4 inçten 15 inç panellere kadar çeşitlilik gösterir. Siz sadece standart dağıtılmış I / O'ları ekleyin ve son teknoloji, zarif, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir çözüm elde edin.

 

Devami


Nexto Xpress Kompakt PLC’ler

Dahili IO'lara sahip Nexto Xpress kompakt PLC’ler, daha küçük ve orta ölçekli kontrol uygulamaları için mükemmel bir çözümdür. Tüm Nexto Xpress modelleri, piyasadaki donanımdan bağımsız lider IEC 61131-3 geliştirme aracı olan CODESYS tarafından desteklenen dört farklı donanım şekliyle sunulmaktadır.

 

Devami

Nexto Modüler PLC’ler

Nexto modüler PLC'ler, tüm ürün yelpazesinde açık şeffaf çözümlerden oluşan ürün felsefemizi destekler. Bu, tercih edilen seçeneğe ve uygulama için en uygun ürüne bağlı olarak aynı kontrol projesini farklı Beijer Electronics ürünlerine uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

 

Devami


Box2 Uç Kontrolcüler

BoX2 pro SC ve BoX2 extreme SC uç kontrolcüleri, sunduğu akıllı işlevlerin yanı sıra güçlü IEC 61131-3 CODESYS uygulamalarını IIoT ve bulut bağlantısı, HMI sunucu işlevleri ile birleştirir. BoX2, endüstriyel otomasyon ve BT dünyaları arasındaki boşluğu doldurur ve endüstriyel düzeydeki bilgileri yapılandırılmış bir bulut tabanlı veri ortamında kolayca erişilebilir hale getirir.

 

Devami

Protokol Dönüştürücüler ve IIoT Ağ Geçitleri

BoX2, akıllı bağlantıyı yerel veri tabanı depolama, alarm sunucuları, veri alışverişi, raporlama, C komut dosyası oluşturma, vb. Gibi akıllı işlevlerle birleştiren bir dizi protokol dönüştürücü, IIoT ağ geçidi ve uç denetleyicidir. BoX2, yalnızca birkaç tıklama ile WARP Engineering Studio içinde kolayca yapılandırılabilmektedir. Akıllı fonksiyonlar iX yazılımı aracılığıyla konfigüre edilmektedir.

 

DevamiComplete automation solution modernizes Swedish dairy

System integrator Etec wanted to base their solution for Källsjö Mejeri on a modern and open platform. The modular PLC Nexto and BCS Tools, the CODESYS based software, provided the performance and scalability needed for future expansions.

 

Learn more


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect