Paketleme makineleri için açık, ölçeklenebilir çözümler

Paketleme işlemleri, değişken paket boyutları ve biçimleri veya makine veya paketleme hattının üretim çalışmaları arasında ayarlanabildiği tek tip paketlerin işlenmesi için tasarlanabilir. Paketleme makinesi sürecinin uçtan uca otomatik hâle getirmenize yardımcı olan ve birden fazla makine çözümü sağlama esnekliği sunan açık ve ölçeklenebilir bir çözüm sunuyoruz.

 


Şişe Dolum

Özel gereksinimlerinize uyum sağlama esnekliği ile denenmiş ve test edilmiş dolum çözümleri sunuyoruz. Uygulamalar, servo sürücülerimiz ve dağıtılmış IO modüllerimizle haberleşen CODESYS tabanlı X2 operatör panellerimiz tarafından yönetilir. Çözümlerimiz, EtherCAT de dahil olmak üzere standart saha haberleşme çeşitlerini destekler.

Kapak Kapatma

Manuel, yarı otomatik ve tam otomatik olmak üzere farklı çeşitlerdeki kapak kapatma makineleri için gereksinimlerinizi karşılayacak çözümler sunuyoruz. Yüksek hızlı EtherCAT haberleşmeli CODESYS tabanlı X2 kontrol HMI'larımızı, BoX2 hareket kontrol cihazlarımızı ve G serisi IO'larımızı kullanarak ihtiyacınız olan hassasiyet ve hıza ulaşın.

Etiketleme

Çözümümüz, etiket pozisyon doğruluğunu garanti eder. G serisi dağıtılmış IO'lar aracılığıyla algılama özelliği ve yüksek hızlı geri bildirim ile etiketleme işlemi sırasında ürününüzün pozisyonunu hassas bir şekilde tespit ve kontrol edin. Etiketleme uygulamanızın gereksinimleri için en iyi çözümü belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Paletleme

Otomatik paletleyiciler, sevk edilmeye hazır ürünlerin verimini artırmaya yardımcı olur. Ürünün seçilmesinden, bir palet üzerinde hassas bir X, Y ve Z konumunda konumlandırılmasına kadar, kontrol sistemlerimiz size tüm süreçleri entegre eden tamamen kapalı bir döngü sisteminin esnekliğini sağlar.


"Teslimat süreleri kısaydı, bu nedenle bir şirketten donanım sağlamasını, bir ürün listesi oluşturmasını ve bu sistemi kontrol eden yazılımını yapmasını isteme yeteneği büyük bir avantajdı"

Burada, CANOpen ağında düzinelerce BFI invertörünü kontrol eden dahili CODESYS PLC ve uzak IO'lara sahip bir X2 kontrol HMI kullanan müşterilerimizden biri tarafından üretilen bir paketleme çözümünü görüyorsunuz.


Paketleme Endüstrisi için Ürünlerimiz


X2 Control – Entegre CODESYS Kontrol

X2 kontrol paneller, aynı kompakt donanımda endüstriyel operatör paneli ve CODESYS PLC işlevselliğini birleştirir. Paneller, zorlu uygulamalar için tasarlanmış ultra kompakt 4’’ ile 15’’ arası ebadda sunulur. Siz sadece standart dağıtılmış I / O'ları ekleyin ve son teknoloji, zarif, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli bir çözüm elde edin.

Devami

iX HMI Yazılımı

Operatör ara yüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? iX Developer yazılımı, X2 operatör panelleri ile birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olacaktır. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir ve X2 panellerimiz markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

Devami


X2 Pro – Yüksek Performanslı HMI

X2 pro, zorlu uygulamalar için tasarlanmış ultra kompakt 4’’ ile 21’’ arasında çok çeşitli yüksek performanslı endüstriyel panel ailesidir. Tümü, güçlü ARM Cortex-A9 işlemcilerin yüksek performansı, en son ekran teknolojisi ve tüm otomasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok çeşitli haberleşme seçenekleri ile sunulmaktadır.

Devami

X2 base – Düşük Maliyetli HMI

X2 base panelleri, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlara ve modern tasarıma sahip düşük maliyetli endüstriyel HMI'lardır. Paneller, IP65 korozyona dayanıklı plastik kasa içinde iX yazılımının tam sürümü ile birleşerek , küçük ve orta ölçekli uygulamalar için uygun maliyetli ancak gelişmiş bir HMI çözümü sağlar.

DevamiServo motion

Servo motion çözümümüz servo motorlar, servo sürücüler ve EtherCAT haberleşmeli olan CODESYS tabanlı bir hareket kontrolörü olan BoX2 pro motion ürünlerini içermektedir. 1 ms'ye kadar döngü süresi ile 16 eksene kadar çoğu hareket kontrol uygulamasını işleyen ve iki veya daha fazla eksenin tam senkronizasyonuna izin veren genel bir çözümdür.

Devami

Frekans İnvertörleri

Sürücü çözümünüz bir frekans invertörü ile başlıyorsa, işe bizimle konuşarak başlayın. Hem standart hem de PM motorların kontrolü dahil genel ve HVAC uygulamaları için eksiksiz endüstriyel sürücü serimizi keşfedin. 0.1-160kW aralığındaki invertörler ve IP20, IP55 ve IP66 koruma sınıfları arasından seçim yapın.

Devami


Nexto Xpress Kompakt PLC

Dahili IO'lara sahip Nexto Xpress kompakt PLC’ler, orta ölçekli kontrol uygulamalarına kadar mükemmel bir çözümdür. Tüm Nexto Xpress modelleri, piyasadaki donanımdan bağımsız lider IEC 61131-3 geliştirme aracı olan CODESYS tarafından desteklenen dört farklı donanım şekliyle sunulmaktadır.

 

Devami

Dağıtılmış IO

G serisi dağıtılmış IO'lar, neredeyse her sinyal türü için çok çeşitli IO modülleri aracılığıyla size üstün saha ve veri yolu bağlantısı sağlar. Yaygın olarak kullanılan haberleşme protokolleri aracılığıyla merkezi sistemler veya diğer ekipmanlarla haberleşme sağlayın.

 

DevamiMakine verilerinizi buluta taşıyın

Güvenli bir bulut bağlantısı kurun ve acirro IIoT platformumuzu kullanarak makine verilerini buluta taşımaya başlayın. Makine verilerini performans tablolarında görüntülemek, makinenizin çalışmasını kolaylaştırmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için harika bir genel bakış ve sezgiler sağlar. Artık dijitale geçişiniz için hızlanın!

 

Devami

Veri İletişimi

Beijer Electronics, şirket içi teknik uzmanlar tarafından desteklenen endüstriyel veri iletişimi için mükemmel bir platform sunar. Yönlendiriciler, switchler, modemler ve dönüştürücüler gibi dünya lideri IP tabanlı iletişim ürünleri sunuyoruz.

 

DevamiWatch this video and see how JT Mekaniske, a supplier of equipment for the fishing industry, uses modern CODESYS-based technology to control an entire packaging line from a single X2 control HMI.

Customer case: JT Mekaniskeİrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect