Denizde güvenli çalışma

Beijer Electronics, uzman personeli ve güvenilir donanım ve yazılım çözümlerinden oluşan geniş ürün portföyüyle her türlü gemi veya açık deniz kurulumundaki denizcilik sistemleri için ideal tedarikçi ve iş ortağıdır. Modern teknoloji, kapsamlı denizcilik sertifikaları, tüm otomasyon markaları için iletişim sürücüleri ve sektörle ilgili bilgi birikiminin bir arada sunulması, ürün çözümlerimizin denizde güvenli çalışma için doğru seçenek olmasını sağlar.

 


Denizde yaşam için tasarlandı

Açık ürün çözümlerimiz, tüm önemli işlevleri köprüden, güverteden, makine dairesinden ve kabin içinden kontrol etmenizi, izlemenizi ve görselleştirmenizi sağlar.

Kontrolü Optimize Edin

CANopen ve Modbus haberleşmeli eksiksiz CODESYS tabanlı kontrol çözümleri, tahrik ve güç üretim sistemleri için idealdir.

Yüksek Elverişlilik ve IIoT Hazır

Yüksek elverişlilik talepleri olan egzoz gazı arıtmada, ürün çözümlerimiz OPC UA ile tam yedeklilik, çalışırken değiştirilebilirlik, uzaktan erişim ve IIoT bağlantısı sunar.

Dayanıklı Ürün Çözümleri

Dayanıklı CODESYS tabanlı ürün çözümleri, zorlu ortamlarda balast suyu arıtımı için çevrimiçi program güncellemeleri, hızlı veri kaydı ve uzaktan erişim sağlar.


Geniş Sertifika Yelpazesi

Ürünlerimizin çoğu, genişletilmiş denizcilik sertifikalarına uygundur ve bu da onları tüm güverte üstü uygulamalar için uygun hale getirir. 

 

 


Marin Endüstrisi Ürünleri


Nexto Modüler PLC

Nexto modüler PLC'ler, tüm ürün yelpazesinde açık şeffaf çözümler sunar. Bu, tercih edilen seçeneğe ve uygulama için en uygun ürüne bağlı olarak aynı kontrol projesini farklı Beijer Electronics ürünlerine uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

 

DevamiX2 Marine Paneller

X2 Marin paneller açık denizde, gemilerde ve diğer denizcilik uygulamalarında kullanıcı dostu ve güvenilir çalışma sunar. Siyah çerçeve ve denizcilik birlikleri kalite sertifikalarına sahip paneller, köprüye, makine dairesine ve kabin içi montajına uygundur. X2 Marine paneller isteğe bağlı olarak yüksek parlaklığa sahip ekran ve entegre CODESYS PLC işlevselliği ile alınabilir.

 

DevamiX2 Extreme Paneller

X2 Extreme HMI'lar tüm büyük kalite standart birlikleri tarafından onaylanmıştır. Zorlu ortamlarda ve gazların, buharların ve tozun bulunduğu tehlikeli alanlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Genişletilmiş yetenekleri arasında -30 ° C ila 70 ° C arasındaki sıcaklıklarda çalışma, yüksek titreşimlere dayanım ve yüksek basınçlı su ile yıkanmaları bulunmaktadır. X2 extreme HMI'ların pano montajlı ve tamamen contalı tipleri bulunmaktadır.

 

DevamiiX HMI Yazılımı

Operatör arayüzünüzü modernize etmeye hazır mısınız? Beijer Electronics'in iX Developer yazılımı, X2 operatör panelleri ile birlikte bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olur. iX yazılımı, birinci sınıf grafikleri önceden tasarlanmış nesnelerle ve sezgisel kullanımla birleştirir. Ve X2 panellerimiz markadan bağımsız olarak her tür PLC ile haberleşir.

 

Devami


Kapsamlı Sürücü Listesi

X2 serisi operatör panelleri, iX HMI yazılımındaki kapsamlı bir sürücü listesi aracılığıyla hemen hemen her marka PLC ile haberleşme yeteneğine sahiptir.Here are some of the places Beijer Electronics has an impact on your everyday life

With the solution from Beijer Electronics, we get the functions and performance we need, as well as the necessary maritime approvals.

Christoffer Ahlström, Engineering Operations Manager Yara Marine TechnologiesYara Marine Technologies is one of the largest suppliers of exhaust gas cleaning systems in the world

Around the globe authorities are addressing the negative effects from SOx emissions disrupting the world’s eco systems and affecting human health. With increasingly strict regulations, ship owners can become compliant with the legislation by installing an exhaust gas cleaning system such as a SOx scrubber onboard.

 

Learn more


Making waves in the marine industry with Bluefin Marine

Beijer Electronics produce all-purpose operator panels and software solutions for diverse industries, including panels for harsh environments. Here, owner of Seattle-based Bluefin Marine Dave Bechtel explains how working with Beijer Electronics HMI solutions has helped his business create a state-of-the-art automation solution in the marine industry.

 

Learn more


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect