Automation solutions


Otomasyon Çözümleri

Akıllı, açık, endüstri çözümleriyle karmaşıklığı ve proje süresini azaltırken gelişmiş otomasyon zorluklarının üstesinden gelin.

Otomasyon, donanım ve yazılımı akıllı işlevsel çözümlerde birleştirmektir. Açık platformlu iX ve CODESYS tabanlı yazılım mühendislere, sistem entegratörlerine ve diğer ilgililere, entegrasyonu basitleştirirken kendi özel uygulama gereksinimlerini karşılayacak farklı donanım platformları seçeneği sunar. Bu yaklaşım, bir çözümü gelecekteki ihtiyaçlara göre şimdiden hazırlamaya izin verir. Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için diğer sistemlerle kablolu, kablosuz veya bulut tabanlı gibi çok çeşitli seçenekler üzerinden haberleşme ve data alışverişi imkanı kullanın. Mühendislik süresini azaltmak için hazır, kanıtlanmış fonksiyon blokları ve şablon projeleri kullanın. Bunların tümü akıllı, açık otomasyon çözümleri oluşturmak amacıyla sunuldu.

Otomasyon çözümlerimizin arkasındaki felsefe, evinizden iyi bildiğiniz bir örnek verelim. Evdeki cihazlarınız için uzaktan kumandaları düşünün. TV için ayrı, DVD için ayrı, CD çalar için ayrı birer uzaktan kumandanız var ya da tüm cihazlarla, tüm markalarla iletişim kurabilen evrensel uzaktan kumandanız var. Evrensel seçenek biziz.

Magnus Buhre,
Global Ürün Müdürü,
Otomasyon çözümleri


WARP Engineering Studio Proje Platform

WARP; panel, kontrolcü, sürücü ve veri iletişim teknolojilerini sorunsuz bir şekilde entegre halde kullanan dijital bir çalışma alanıdır.

BFI Mobil Uygulaması

BFI ürün yelpazesinin kablosuz olarak yapılandırılmasını ve izlenmesini sağlayan sezgisel ve kullanımı kolay bir akıllı telefon uygulaması. 


Here are some of the places Beijer Electronics has an impact on your everyday life

We were thrilled to find a perfect solution that not only handles data but also helps maintain the production system and improves our performance.

Pammy Hsaio, Assistant Manager IT department, PAHSCO


 


Her şey nasıl birbirine mükemmel uyuyor

Bu genel bakışta, farklı kontrol sistemlerini, ilgili ürünlerini, hangi segmentlere uygun oldukları, ilgili programlama aracını ve mevcut iletişim protokollerini bulacaksınız.

 

Genel Bakış…


 


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect