Digitalization


Dijitalizasyon

Akıllı bulut sistemi, web tabanlı hizmetler ve kullanımı kolay araçlar. Dijitalleşmeye giden en kolay yol.

Dijitalleşme, bağlantısız olanı bağlamakla ilgilidir. Güvenli veri erişimi ve aktarımı yoluyla endüstriyel katmandaki çalışma verileri ve önemli bilgilerden değer yaratın. Uzak uygulamaları izleyin ve güncellemek için uzaktan erişim sağlayın. Siber güvenli bulut tabanlı çözümler aracılığıyla bilgileri departmanlar ve coğrafyalar arasında kullanılabilir hale getirin. Durum verilerini, gösterge tablolarında görselleştirin ve olası iyileştirmeleri veya sorunları ortaya çıkarmak için diğer sistemlere entegre edin. Hepsi sezgi kazanmak, daha verimli olmak ve işleri daha iyi hale getirmek için bizimle yapabileceğiniz şeyler.

With an IIoT solution in place, you can take the primary information from a single machine and connect it to additional data in the cloud. It helps manufacturers to optimize their machines and understand how to optimize entire processes, plan operations and maintenance.

 

Axel Gustafson
Vice President 
Product Management


Hiper bağlantılı bir dünyada bir IIoT çözümünün avantajları

Tüketiciler her gün bulut çözümlerini kullanıyor ve artık bunları doğal düzenin bir parçası olarak görüyor. İş dünyasında her zaman, üretkenliği artırmaya, hataları ortadan kaldırmaya ve neredeyse sınırsız bağlantıyı kolaylaştırmaya yardımcı olan yeni teknolojiler ortaya çıkmaktadır.


Daha fazla bilgi için

 


Acirro + ile buluttan sezgiler edinin

Güvenli bir bulut bağlantısı kurun ve acirro + IIoT platformumuzu kullanarak makine verilerini buluta taşımaya başlayın. Makine verilerini görsel kontrol panellerinde görüntülemek, makinenizin çalışmasını kolaylaştırmak ve yeni iş fırsatları yaratmak için harika bir genel bakış ve içgörüler sağlar. Şimdi dijitale geçin!

 

Daha fazla bilgi için


Acirro'ya git +

Acirro + 'ya daha yakından bakın. Zaten kayıtlı bir kullanıcıysanız, bulut tabanlı IIoT platformumuza gitmek için bu bağlantıyı kullanın.

 

www.acirroplus.com


Akıllı bağlantı. Sezgisel/Zeki işlevler.

BoX2, akıllı bağlanabilirliği yerel veri tabanı depolama, alarm sunucuları, veri alışverişi, raporlama, C # komut dosyası oluşturma vb. Gibi akıllı işlevlerle birleştiren bir dizi protokol dönüştürücü, IIoT ağ geçidi ve uç denetleyicidir. BoX2 yalnızca birkaç tıklama ile kolayca yapılandırılır.

 

Daha fazla bilgi için


X2 serisi HMI Operatör Panelleri

X2 serisi HMI'lar standart olarak IIOT'ye hazırdır ve çözümlerinize güç sağlamak için harika tasarımı güçlü performansla birleştirir. X2 serisi hemen hemen her gereksinimi karşılar ve 50'den fazla model ve ek seçeneklerden oluşan güçlü bir yelpaze arasından seçim yapmanızı sağlar.

 

Daha fazla bilgi için


Güçlü CODESYS kontrolü ile bulut bağlantısını birleştirin

BoX2 pro SC ve BoX2 extreme SC uç kontrolcüleri, güçlü IEC 61131-3 CODESYS uygulamalarını IIoT ve bulut bağlantısı, HMI sunucu işlevleri ile birleştirir ve akıllı işlevler sunar. BoX2, endüstriyel otomasyon ve BT/IT (Bilişim Teknolojileri) dünyaları arasındaki boşluğu dolduruyor.

 

Daha fazla bilgi için


 


Here are some of the places Beijer Electronics has an impact on your everyday life

We were thrilled to find a perfect solution that not only handles data but also helps maintain the production system and improves our performance.

Pammy Hsaio, Assistant Manager IT department, PAHSCO


 


TOSIBOX®

TOSIBOX® Modem ve Anahtarı, güvenli uzak bağlantılar için uzaktan erişim ve ağ cihazlarıdır. Cihazlara İnternet ve çoğu LAN ve WAN ağı, şifreli VPN bağlantıları üzerinden güvenli bir şekilde erişilir.

 

Daha fazla bilgi için

CloudVPN

Cihazlarınız ve teknik ekipmanlarınızla siber güvenli uzaktan bağlantı için VPN çözümümüzü kullanın. Kurulumu ve yapılandırması kolay CloudVPN çözümü, LAN, WiFi ve LTE 4G bağlantısı sunar ve tüm uzaktan kumanda ihtiyaçlarını karşılar.

 

Daha fazla bilgi için


 


İrtibata Geçin!

Projeleriniz için doğru çözüm ve ürün seçimi için uzmanlarımızla görüşün.

 

Devami

Let's connect